• 191301
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко принц 16cm дизни 3053

Дијаметар (cm): 16
Волумен (л): 1.6
Висина (мм): 79
Материјал: Емајл
Со капак.
Боја: Бела
Одржување: Рачно и машинско миење

Клуб Цена
935 ден. 1039 ден.

На залиха

SKU: 191301 Категории: ,