• 191253
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко NOVUM 24/4.75 3313

Дијаметар: 24cm
Волумен: 4.75l
Висина: 110mm

Клуб Цена
1619 ден. 1799 ден.

На залиха

SKU: 191253 Категории: ,