5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко Masiv 30L

Дијаметар : 48cm
Обем : 30L
Материјал: емајл
Со капак
Боја: Црна
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
3776 ден. 3975 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 033849 Категории: ,