• 033849

Тенџере плитко Masiv 48/30.5lit

Дијаметар : 48cm
Обем : 30L
Материјал: емајл
Со капак
Боја: Црна
Одржување: Рачно и машинско перење

4375 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 033849 Категорија: