• 186353
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко коникс 24cm со стак.капак

Дијаметар (cm): 24
Волумен (l): 4,4
Висина (mm): 117
Материјал: Емајл на челичен лим
Со стаклен капак
Боја (надвор/внатре): Бела/Бела
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
1529 ден. 1699 ден.

На залиха

SKU: 186353 Категории: ,