• 173874

Тенџере плитко Коникс 20 Декор

Дијаметар : 20cm
Обем : 2.8l
Висина : 102mm
Материјал: емајл
Со капак
Боја: беж
Одржување: Рачно и машинско перење

1055 ден.

Нема на залиха

SKU: 173874 Категорија: