• 173873

Тенџере плитко Коникс 16 Декор

Дијаметар : 16cm
Обем : 1.4l
Висина : 80mm
Материјал: емајл
Со капак
Боја: беж
Одржување: Рачно и машинско перење

749 ден.

На залиха

SKU: 173873 Категорија: