• 173873
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко Коникс 16 Декор

Дијаметар : 16cm
Обем : 1.4l
Висина : 80mm
Материјал: емајл
Со капак
Боја: беж
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
674 ден. 749 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173873 Категории: ,