• 177462

Тенџере плитко класично 18/2.0lit 3037

Димензија: 18cm
Капацитет: 2.0lit
Боја: црвена
Одржување: рачно и машинско перење

809 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 177462 Категорија: