5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко без капак 48L

Дијаметар : 54cm
Обем : 48L
Висина : 215mm
Материјал: емајл
Без капак
Боја: Сина
Одржување: Рачно перење

Клуб Цена
3752 ден. 3950 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 033853 Категории: ,