5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко без капак 20L

Дијаметар : 44cm
Обем : 20L
Висина : 145mm
Материјал: емајл
Без капак
Боја: Сина

Клуб Цена
1986 ден. 2090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 033846 Категории: ,