• 186328
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко 34/12 со капак – тегет

Димензија: 34cm x 144mm
Капацитет: 12.5lit
Боја: тегет

Клуб Цена
2366 ден. 2629 ден.

На залиха

SKU: 186328 Категории: ,