• 036924
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере Плитко 3268/3288/22

Дијаметар:22cm
Материјал:емајл

Клуб Цена
863 ден. 959 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 036924 Категории: ,