• 191252
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко NOVUM 20/2.75 3313

Дијаметар: 20цм
Волумен: 2.75л
Висина: 95мм

Клуб Цена
1079 ден. 1199 ден.

На залиха

SKU: 191252 Категории: ,