• 177460

Тенџере класик плитко 14 Декор

Висина : 74mm
Дијаметар : 14cm
Волумен : 1l
Материјал: Емајл на челичен лим
Боја: црвена
Одржување: Рачно и машинско перење
Тежина: 0,6 kg

585 ден.

На залиха

SKU: 177460 Категорија: