• 177460
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере класик плитко 14 Декор

Висина : 74mm
Дијаметар : 14cm
Волумен : 1l
Материјал: Емајл на челичен лим
Боја: црвена
Одржување: Рачно и машинско перење
Тежина: 0,6 kg

Клуб Цена
526 ден. 585 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177460 Категории: ,