• 187445
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоо стандард 20cm 3312

Димензија: 20cm x 130mm
Капацитет: 4lit
Боја: крем/плава

Клуб Цена
1358 ден. 1509 ден.

На залиха

SKU: 187445 Категории: ,