• 180405
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко Standard Novum 20

Класично длабоко тенџере со стаклен капак
Емајлиран сад со висок квалитет, отпорен на високи температури, гребање, поради што лесно се чисти и оддржува
Пречник / литража: 20 cm / 4 l
Елегантен декор
Оддржување: рачно и во машина за садови

Клуб Цена
836 ден. 929 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180405 Категории: ,