• 187444
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко стандард 16cm 3312

Димензија: 16cm x 110mm
Капацитет: 2lit
Боја: крем/плава

Клуб Цена
989 ден. 1099 ден.

На залиха

SKU: 187444 Категории: ,