• 191257
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко со стаклен капак 16/2L

Дијаметар (cm): 16
Волумен (l): 2
Висина (mm): 110
Материјал: Емајл на челичен лим
Со капак
Боја (надвор/внатре): Сива/Црна
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
890 ден. 989 ден.

На залиха

SKU: 191257 Категории: ,