• 191288
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко принц 18cm – зеленa

Димензија: 18cm x 118mm
Количина: 3.3lit

Клуб Цена
1124 ден. 1249 ден.

На залиха

SKU: 191288 Категории: ,