• 191299
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко принц 16cm дизни 3437

Димензија: 16cm
Количина: 2.4lit

Клуб Цена
1025 ден. 1139 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 191299 Категории: ,