• 180415

Тенџере Длабоко Prince 24

Класично длабоко тенџере со стаклен капак
Емајлиран сад со висок квалитет
Димензии:24 cm / 7.5 l
Елегантен декор
Одржување: рачно и во машина за садови

1349 ден.

Нема на залиха

SKU: 180415 Категорија: