• 180415
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере Длабоко Prince 24

Димензии: 24 cm / 7.5 l
Емајлиран сад со висок квалитет
Класично длабоко тенџере со стаклен капак
Одржување: рачно и во машина за садови

Клуб Цена
1709 ден. 1899 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178286 Категории: ,