• 180415

Тенџере Длабоко Prince 24

Димензии: 24 cm / 7.5 l
Емајлиран сад со висок квалитет
Класично длабоко тенџере со стаклен капак
Одржување: рачно и во машина за садови

1749 ден.

На залиха

SKU: 178286 Категорија: