• 159377
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко принц 16cm 2564

Димензија: 16cm x 79mm
Количина: 1.5lit

Клуб Цена
1063 ден. 1119 ден.

На залиха

SKU: 159377 Категории: ,