• 191255
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко новум 20/4.0 3313

Димензија: 20cm x 130mm
Капацитет: 4lit
Матријал: емајл
Боја: бела/плава

Клуб Цена
1205 ден. 1339 ден.

На залиха

SKU: 191255 Категории: ,