• 191298
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко новум 18cm дизни

Дијаметар (cm): 18
Волумен (l): 3
Висина (мм): 120
Материјал: Емајл
Со капак
Боја: Бела
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
1070 ден. 1189 ден.

На залиха

SKU: 191298 Категории: ,