• 191254
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко новум 16/2.0 3313

Димензија: 16cm x 110mm
Капацитет: 2lit
Боја: плава/плави туфни

Клуб Цена
917 ден. 1019 ден.

На залиха

SKU: 191254 Категории: ,