5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко Metalac Konix 20cm

Дијаметар:20cm
Материјал:емајл
Со стаклен капак

Клуб Цена
1192 ден. 1255 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186352 Категории: ,