• 169643

Тенџере длабоко коникс 20 декоративно

Дијаметар : 20cm
Волумен : 3.5L
Висина: 122mm
Материјал: емајл
Со капак
Боја: беж
Одржување: Рачно и машинско перење

1245 ден.

На залиха

SKU: 169643 Категорија: