• 169643
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко коникс 20 декоративно

Дијаметар : 20cm
Волумен : 3.5L
Висина: 122mm
Материјал: емајл
Со капак
Боја: беж
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
1120 ден. 1245 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169643 Категории: ,