• 173872

Тенџере длабоко Коникс 16 Декор

Дијаметар : 16cm
Обем : 1.9L
Висина : 110mm
Материјал: емајл
Со капак
Боја: беж
Одржување: Рачно и машинско перење

859 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173872 Категорија: