• 173872

Тенџере длабоко Коникс 16 Декор

Дијаметар : 16cm
Обем : 1.9L
Висина : 110mm
Материјал: емајл
Со капак
Боја: беж
Одржување: Рачно и машинско перење

859 ден.

Нема на залиха

SKU: 173872 Категорија: