• 191330
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длаб. кла. METALAC 18/3.0 3321

Димензија: 18cm x 117mm
Количина: 3lit

Клуб Цена
1043 ден. 1159 ден.

На залиха

SKU: 191330 Категории: ,