• 186356
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко 30/12 со капак – тегет

Димензија: 30cm x 180mm
Капацитет: 12.5lit
Боја: тегет

Клуб Цена
2159 ден. 2399 ден.

На залиха

SKU: 186356 Категории: ,