• 182904
  • 182904182904

Тенџере Длабоко 24 со Капак

Дијаметар:24cm
Материјал:емајл
Оддржување: рачно и во машина за садови

1139 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182904 Категорија: