• 182905182905
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере Длабоко 22 со Капак

Класично длабоко тенџере со капак
Емајлиран сад со висок квалитет
ДиЈАМЕТАР: 22 cm

Клуб Цена
782 ден. 869 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182905 Категории: ,