• 170977
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко 18cm со стаклен капак

Димензија: 18cm x 120mm
Количина: 3lit
Боја: црвена
Тежина: 1.6kg

Клуб Цена
788 ден. 829 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 170977 Категории: ,