• 191278
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко 16/2.0 2449

Дијаметар (cm): 16
Волумен (l): 2
Висина (мм): 110
Материјал: Емајл на челичен лим
Со капак
Боја (надвор/внатре): Бела/Црна
Одржување: Рачно и машинско перење
Тежина: 1,5kg

Клуб Цена
926 ден. 1029 ден.

Нема на залиха

SKU: 191278 Категории: ,