• 170979
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко 14cm со стаклен капак

Димензија: 14cm x 100mm
Количина: 1.5lit
Боја: црвена
Тежина: 1.6kg

Клуб Цена
670 ден. 705 ден.

На залиха

SKU: 170979 Категории: ,