• 191259
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длаб. со стаклен капак 24/6.75L

Дијаметар (cm): 24
Волумен (l): 6,75
Висина (mm): 155
Материјал: Емајл на челичен лим
Со стаклен капак
Боја (надвор/внатре): Сива/Црна
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
1610 ден. 1789 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 191259 Категории: ,