• 191317
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длаб. гранит 20cm со ста. капак

Димензија: 20cm x 120mm
Капацитет: 3.5lit
Боја: црвена

Клуб Цена
1322 ден. 1469 ден.

На залиха

SKU: 191317 Категории: ,