• 184612
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере Bratstvo-Inox Ф-20 3L

Материјал:Inox
Ф-20
Капацитет:3L

Клуб Цена
1529 ден. 1699 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 021090 Категории: ,