• hfghfh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенда fabbygo Party – 300x900x250cm

Димензија: 300x900x250cm
Заштита од УВ зраци и водотопрен
Материјал: Текстил и Метал

Клуб Цена
7191 ден. 7990 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190051 Категории: , Ознака: