• Preset-slike-za-sajt
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенда fabbygo A1003 – Зелена

3X3m
25X25/20X20/10X18mm челичен столб
Покривка од полиестер 180G/M2
Преклопен

Клуб Цена
2151 ден. 2390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170496 Категории: ,