• 193237
8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Телевизор Vivax IMAGO B Series 40LE20K

Оперативен систем: Android
TV tuner: DVB-T2/C/S2
Tехнологија: LED
Резолуција: 1920 X 1080 (FULL HD)
Дијагонала: 40″/100cm

Клуб Цена
10990 ден. 11990 ден.

На залиха

SKU: 193237 Категории: ,