• 193238
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Телевизор IMAGO Q series 65Q10C_REG

Дијагонала на екранот (инчи): 65
Резолуција на екранот: 3840 x 2160
Smart TV: Да
Технологија на екранот: QLED
Wi-Fi: Да

Клуб Цена
40001 ден. 44899 ден.

На залиха

SKU: 193238 Категории: ,