• 194103
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Телевизор 4k UHD NanoCell SMART TV LG 43

Резолуција:(3840 x 2160)
α5 Gen5 AI процесор
3 x HDMI,2xUSB,LAN,eARC, Bluetooth
DVB-C/T2/S2

Клуб Цена
27000 ден. 30999 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 194103 Категории: ,