• 307
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Телесна вага Bauer BS-300

Bauer телесна вага BS-300 Impulse
Тип: дигитална
Автоматско исклучување
Капацитет: дo 180 kg
Точнст: 0,1 kg
LCD екран: 80 x 40 mm
Површина од калено стакло 30 x 30 cm
Дебелина на стакло: 6 mm
Напојување: батерија 1kCR2032
Димензии: 30 x 30 x 1,6 cm
Боја: сива

Клуб Цена
818 ден. 909 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 166254 Категории: ,