• 084242
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тегла стаклена 320ml 81573C

Материјал:стакло
Капацитет:320ml

Клуб Цена
184 ден. 205 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 084242 Категории: ,