• 175917

Тави гранит лине сет 3/1

Дијаметар на тава: 16 cm
Тава со дијаметар:4 cm
Рачка
Алуминиумски садови за готвење
Може да се користат на температура до 260 ° C
Тефлонски нелеплив слој
Без PFOA

2035 ден.

На залиха

SKU: 175917 Категорија: