5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава за печење 34

Должина : 34cm
Ширина : 20cm
Висина: 60mm
Материјал: емајл
Боја: Црна
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
949 ден. 999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 028336 Категории: ,