• 191332
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава за печење METALAC 34cm 3321

Димензија: 34cm x 20cm x 60mm

Клуб Цена
1286 ден. 1429 ден.

На залиха

SKU: 191332 Категории: ,