• 177953

Тава за печење 34 Декор

Должина : 34cm
Ширина : 20cm
Висина : 60mm
Материјал: емајл
Боја: Црна
Одржување: Рачно и машинско перење

949 ден.

Нема на залиха

SKU: 177953 Категорија: