• 191322
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава за печење масив елегант црвена 26cm

Димензии (cm): 26×26
Волумен (l): 3
Висина (mm): 60
Материјал: Емајл
Боја: Црвена
Одржување: Рачно перење

Клуб Цена
1520 ден. 1689 ден.

Нема на залиха

SKU: 191322 Категории: ,